menu
strona główna
firma
zasięg
galeria
kontakt
 
montaż i demontaż mebli
 
 

Kontakt:

Transtime
Wojciech Korytowski
54-440 Wrocław
ul. Rogowska 2a/8
NIP: 894-153-12-19
tel. 71 354 50 02
kom. 501 709 913
mail: biuro@transtime.pl

 
 
 
 
Firma "Transtime"jest specjalistyczną firmą transportową zajmującą się świadczeniem usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie. Istniejemy od 2000 roku, dynamicznie rozwijając się i poszerzając zakres usług opierających się na profesjonalizmie i doświadczeniu zdobytym w ciągu kilkunastu lat działalności.
Oferujemy kompleksową obsługę osób prywatnych, biur, firm i instytucji. Specjalizujemy się w transporcie fortepianów, pianin i instrumentów muzycznych. Współpracujemy i obsługujemy największe międzynarodowe festiwale muzyczne: Wratislavia Cantans, Festiwal Chopinowski. Dysponujemy nowoczesnymi samochodami przystosowanymi i wyposażonymi w specjalne systemy ułatwiające bezpieczny i precyzyjny przewóz instrumentów.        Świadczymy usługi w szkołach muzycznych na Dolnym Śląsku oraz współpracujemy z Filharmonią Wrocławską, Akademią Muzyczną i Operą. Obsługujemy również klientów indywidualnych i współpracujemy z dolnośląskim deweloperem: Lokum-Deweloper.
Nasza firma ma profesjonalny zespół oraz zaplecze transportowe dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom.
Transtime to solidna firma z dużym doświadczeniem i godny partner do współpracy.
 
Galeria